ClickCease

G-unlock, s.r.o.

Profesionálne zámočníctvo a kľúčová služba.

Výroba a servis kľúčov a autokľúčov. Otváranie zabuchnutých dverí domov a áut bez poškodenia.

Zverte otvorenie Vašich dverí do rúk odborníkov.

G-unlock, s.r.o.

Radi sa postaráme o Vaše problémy.

Kompletné, rýchle a cenovo najvýhodnejšie riešenie

V prípade zabuchnutého auta ponúkame kompletné, rýchle a cenovo najvýhodnejšie riešenie. Nemusíte auto nikam odťahovať. Prídeme k Vám a priamo na mieste Vám auto otvoríme. V našej prevádzke Vám následne vyrobíme nový autokľúč. Žiadna výmena zámku a žiadne poškodenie auta.

Sledujeme nové trendy, či už ide o profesionálne náradie na otváranie dverí alebo nové zamykacie mechanizmy, aby sme boli schopní poradiť si s akýmkoľvek uzamykacím mechanizmom.

Zverte otvorenie Vašich dverí do rúk odborníkov. Okrem odborne prevedenej práce nás chvália aj za príjemný a ľudský prístup k zákazníkom, na čo sme veľmi hrdí.

13 rokov skúseností

Už viac ako 13 rokov sa špecializujeme na výrobu kľúčov, autokľúčov (aj motokľúčov) a otváranie zabuchnutých/zamknutých dverí áut, domov a bytov bez poškodenia.

Náš non-stop zámočnícký servis je pripravený Vám pomôcť kedykoľvek (aj cez víkendy a sviatky) a kdekoľvek v Bratislavskom, Nitrianskom a Banskobystrickom kraji.

V rámci Bratislavy si cestu neúčtujeme. Mimo Bratislavy je cena podľa vzdialenosti k Vám.

Pomocou profesionálneho náradia vieme otvoriť vymknuté autá všetkých typov a značiek rýchlo a hlavne bez akéhokoľvek poškodenia zámku alebo dverí.